كليه مطالب اعم از اخبار عكس شعر و .........

سلام به همه دوستان

طبق قولی که داده بودم امروز آرزوی بچه های مدرسه آزادگان را براتون میگذارم

این آرزو ها مربوط به دانش آموزان کلاس اول راهنمایی دخترانه آزادگان واقع در بهارستان منطقه ۱۲ میباشد.

امیدوارم این آرزوهای عزیزان را بخوانید و لذت ببرید.

۱- من آرزو دارم دوستهای کلاس پنجم را دوباره ببینم . دوست دارم من و دوستانم سرکار برویم و پولدار شویم و آرزو دارم که یک بار سوار هواپیما  شوم.

۲- آرزو دارم سایه ی پدر و مادرم تا وقتی که زنده ام بالای سرم باشد.

۳- آرزو میکنم تمام جوون ها خوش بخت و پول دار شوند . و آرزو دارم تمام زندانیها خوب شوند و توبه کنند.

۴- آرزو میکنم همه در همه کارها موفق باشند و خداوند همه مشکلات را حل کند  و آرزوی سلامیت برای همه دارم.

۵- دوست دارم خواننده بشوم.- دوست دارم برم در پاریس درس بخوانم.- دوست دارم پدر و مادرم باهم آشتی کنند. - دوست دارم هیچکس تو دنیا نمیره .- دوست دارم پدر بزرگم هرچی  زودتر شفا بگیرد چون دست راست و پای راستش براثر سکته قلبی فلج شده.

۶-آرزوی من این است که دکتر قلب شوم و یا مهندس عمران و یک عالمه پول بگیرم و پول دار شوم و یک آرزوی من این است که خلبان شوم.

۷- دوست دارم خواب بابابزرگم رو ببینم و تا زنده ام امام زمان رو ببینم و تا زنده ام پدرومادرم فوت نکنم.

۸- من همیشه دوست داشتم که به جای این که دختر باشم پسر باشم چرا چون پسرا آزادتر هستند و موتور سواری هم خیلی دوست دارم.

۹- من آرزو دارم وقتی بزرگ شوم در بهترین دانشگاه درس بخوانم و در بهترین خانه زندگی کنم و از بهترین دکتر زنان شوم و دوست دارم زود تر بزرگ شوم.

۱۰- من آرزو دارم که پلیس شوم و و در همان محل کارم شهید شوم

۱۱- من آرزو دارم که مادربزرگم سلامتش را بدست آورد. و همه فامیل شاد و سلامت باشند و یکی از آرزوهام اینه که بازیگر شوم.

۱۲- آرزو دارم در آینده موفق و همیشه من پزشکی موفق شوم و همسری و مادری خوب در آینده باشم.

۱۳- دوست دارم نقاش معروف و ماهر شوم خیلی خیلی معروف بو به خارج سفر کنم.

۱۴- من آرزو دارم دو شیفت کار کنم تا ثروتمند شوم و هر چیز که خواستم تهیه کنم و شغل معلمی و دکتری را دوست دارم از شغل معلمی به خاطر این که ثواب زیادی دارد و دکتری که جان یک کودک و فرد سالمند را نجات میدهم و این هم ثواب دارد.

۱۵- من آرزو دارم در آینده بازیگر شوم و رشته علوم انسانی را انتخاب میکنم و آرزو دارم در زندگی یک خانه لوکس بسیار بزرگ داشته باشم و یک باغ بسیار بزرگ و دوست دارم بسیار پولدار باشم و یک ماشین فراری داشته باشم و در مالزی زندگی کنم.

۱۶- من آرزو دارم جراح قلب شوم، پیانو خیلی خوب بزنم و به سراسر دنیا سفر کنم و انسانهایی را که بیماری قلبی دارند درمان کنم و برای کسانی که عزیزانشان را توسط بیماری از دست داده اند یا کسانی که بیماری لاعلاج دارند پیانو بزنم تا بتوانم ذره ای به آنها کمک کنم.

۱۷- من دوست دارم درسم را ادامه بدهم ای کاش میشد من یک خانه مجردی هم داشته باشم. و دوست دارم یکی از بازیگرهای معروف را ببینم و آرزو دارم خداوند همه مریضها رو شفا دهد و سایه مادر و پدرم بالای سرم باشد.

۱۸- من دوست دارم در آینده همیشه موفق باشم. دوست دارم یک باستان شناس معروف شوم. دوست دارم در آینده همیشه سایه پدر و مادرم بالای سرم باشد. و همیشه معدلهایم ۲۰ باشد. امیدوارم همه آرزوهای من یک روز به حقیقت بپیوندند.

۱۹- من آرزو دارم موهایم بلند شود و کامپیوترم که خراب است و هزاران بار درستش کردم درست شود.

۲۰- من دوست دارم در آینده پولدارترین زن جهان باشم و بر تمام دنیا حکم فرمانی کنم و یک خانه بزرگ و یک ماشین آخرین سیستم داشته باشم.

۲۱- آرزو دارم شهیدان زنده بشوند و دوست دارم خدا را ببینم و با خدا زندگی کنم.

۲۲- آرزو دارم موهای بلندی داشته باشم تا همه جای دنیا را فرا بگیرد. مشهورترین آدم در دنیا باشم و اولین رتبه را در دانشگاه کسب کنم.

۲۳- من دوست دارم پدربزرگم را دوباره ببینم و دائی ام را که در جوانی فوقت کرده را ببینم  و سایه پدر و مادرم بالای سرم باشد و یک بچه چشم آبی داشته باشم و به موفقیت برسم.

۲۴- من دوست دارم در آینده پروفسور شوم و بازیگری را هم دوست دارم تنها آرزوی واقعی من این است که زودتر از مادر و پدرم بمیرم.

۲۵- من آرزو میکنم همیشه معدلم ۲۰ شود.

۲۶- من دوست دارم در آینده دکتر زنان و زایمان شومو به گیتار هم علاقه زیادی دارم پدرم قول داده برام گیتار بخرد و به ورزش والیبال هم علاقه دارم.

۲۷- آرزو دارم روزی پدرم برایم اینترنت بخرد تا من از فایده های آن بهره مند شوم.

۲۸- آرزو دارم همه با معرفتها سلامت باشند.

۲۹- من همیشه دوست داشتم فوتبالیست بشوم ولی مشکلات زیادی داشت یعنی میشود گفت که غیر ممکن است. آرزوی دوم من این است که یک بچه دوقلو بیاورم.

۳۰- من آرزو دارم در رشته حقوق پیشرفت کنم و راه پدرم را ادامه بدهم و در کاراته پیشرفت کنم و یک کسی باشم که به یتیمان و مستمندان کمک کنم.

۳۱- آرزوی من این است که موبایل داشته باشم و دستگاه شب کوری اختراع کنم چون پدرم به همان مریضی لعنتی یعنی شب کوری مبتلا شده است.

۳۲- من آرزو داشتم به زمان عقب برمیگشتم و پسر خوشگلی میشدم .

۳۳- آرزو دارم در آینده یک آرایشگر بشوم و در آرایشگاه با دوستانم بگوییم و بخندیم. و آرزو دارم مادرم به دنیا برگردد.

۳۴- من آرزو دارم که فقط یک بار هم که شده مادربزرگ و عمومی ۲۹ ساله ام را که در جوانی مرد ببینم و آرزو دارم موهای خیلی بلند داشته باشم و در آینده فردی بلند مرتبه بشوم.

۳۵-من آرزو دارم به آموزشگاه رانندگی برم و رانندگی یاد بگیرم و با بهترین ماشین ها رانندگی کنم. من آرزو دارم به کلاس فیلمنامه نویسی بروم و یک فیلم نامه نویس حرفه ای بشوم. گاهی اوقات  دلم میخواهد که سیمان درست کنم و با آجریک دیوار بسازم و دیوارم آنقدر بلند باشد تا به نزدیک ابرها برسد و آخرین آرزو که مهمترین آرزویم است این است که اسمم در کتاب رکوردها ثبت شود

۳۶- دوست دارم که دکتر ماما بشوم دردرسهایم موفق شوم در رشته دکتری رتبه اول را بیاورم.

۳۷-آرزو دارم یک خونه مجردی داشته باشم و یک مانتوی چرم منشکی و روسری هم نداشته باشم.

۳۸-من دوست دارم در آینده در المپیاد ریاضی و فیزیک شرکت کنم و نفر اول المپیاد جهانی بشوم آرزو دارم برادرم در کنکور سراسری قبول شود . و در آینده دختری بنام عسل داشته باشم . و خودم و خانواده ام و تمام دوستانم در تمام مراحل زندگی خوشبخت و موفق باشند و شفای همه مریضان را آرزو دارم و دوست دارم در آینده دندانپزشک یا معلم کلاس پنجم بشوم.

۳۹- من آرزو میکنم در آینده آرایشگر شوم و در دانشگاه هم رتبه اول را بیاورم

۴۰- دوست دارم که وقتی بزرگ شدم بتونم مثل مامان و بابام رانندگی رو خوب یاد بگیرم و نمره های خوبی بگیرم .

۴۱- من دوست دارم یک خانه در تهران داشته باشم ثروتمند باشم و هر چی که دوست دارم بخرم دوست دارم بزرگ شوم و مادر بزرگ شوم و بر سر نوه هام دست نوازش بکشم و دوست دارم بال داشته باشم و یک ساعت هم داشته باشم که هر وقت گفتم زمان را نگه دارد و هر کاری که دوست دارم انجام بدهم.

۴۲- آرزو دارم در آینده صاحب دختری شوم. آرزو دارم در آینده با صمیمی ترین دوستم سیما ارتباط داشته باشم. در درسهایم موفق باشم دکتر روان شناس شوم پدر و مادرم تا آخر عمر بالای سرم باشند. دوست دارم موهای دخترم خرمایی بلند و چشمانش سبز باشد.

۴۳- من دوست دارم هر سال معدلم ۲۰ شود. دوست دارم در آینده معلم موسیقی بشوم یا دکتر بشوم. بازیگری هم دوست دارم.

۴۴- آرزو دارم در این سن اول دبیرستان باشم یعتی بتوانم جهشی به اول دبیرستان بروم

۴۵- دوست داشتم به دوران بچگی مادرم و پدرم برگردم و چگونگی زندگی آنها را ببینم.

۴۶- آرزو دارم یک معلم بشوم دوست دارم که معلمی مانند آقای گیلانی از نوع گیلان باشم دوست دارم معلمی فداکار باشم ارزو دارم یکی از بهترین بندگان خداوند باشم معلمی مهربان و دلسوز باشم

۴۷- آرزوی من این است که حسابدار شوم و تلاش کنم که رئیس بانک شوم و از بعضی پولدارها پول اضافی بگیرم

۴۸- من آرزو دارم که روزی امام زمان بیاد چون خیلی دوست دارم آن  را ببینم.

۴۹- آرزو دارم عاشق به عشقش برسد.

۵۰- خدایا از تو میخواهم معلمانی که بد اخلاقند و بچه ها را دعوا میکنند یک کاری کند که خوش اخلاق بشوند. امیدوارم همه بچه ها در درسهایشان موفق بشوند. خدایا آرزوی همه بچه های بی سرپرست را برآورده کن

۵۱- آرزوی من این است که همه نمراتم ۲۰ باشد و به اوج بالا برسم

۵۲- خیلی دوست دارم و برایم آرزو شده که پدرم عضو وزرا باشد دوست داشتم که یک دانه بچه بیشتر نبودم چون خواهر و برادر داشتن خیلی سخت است من آرزو دارم به سفر حج بروم و همه به من بگویند حاج خانوم من آرزو دارم در اینده خوشبخت ترین دختر توی دنیا باشم . و دوست دارم مادرم راننده ماهری  بشود و بتواند مرا با ماشینش هر روز بچرخاند. و همیشه دوست داشتم ماشینمان آخرین مدل باشد..

خوب این ۵۲ تا آرزو بود که مثل نوشته های خودشان براتون تو سایت زدم امیدوارم خوشتون بیاد 

+ نوشته شده در  ۸۸/۰۷/۱۸ساعت 10:2  توسط ليلا |